iletişim

Bu siteyi açmamın temel nedeni kendim idi. Yani karşılaştığım problemleri buraya yazıyordum ki, sonra tekrar birşey olursa, kolayca bulabileyim diye.

Fakat zamanla sitenin görünürlüğü arttı, Alexa değeri bayağı iyi yere geldi, siteme adsense reklam almaya başladım vs. Aslında bu beni ziyadesiyle sevindirdi fakat bu sefer de şöyle bir problem çıktı; bir sürü alanda problem yaşayıp, yazıları okuyanlar bana ulaşmaya başladı. Bu beni çok sevindirdi tabii ki, çünkü kendim de aynısını yapıyorum. Bir sorun olduğunda internette aramak, bilhassa bloglardan takip etmek çok faydalı oluyor.

Fakat maalesef bu kadar yoğunluğumun arasında her sorunu da çözemem. Kaldı ki, hayatımı devam ettirmem için paraya da ihtiyaç duyuyorum. Şurada gördüğünüz üzere doğalgaz faturam 367 lira gelmiş 🙂 Bi taraftan burada birşeyler paylaşmak, bir taraftan da freelancer olarak geçimimi sağlamaya çalışıyorum.

Dolayısıyla maalesef herkese yardımcı olamıyorum. Eğer çok ciddi problem var ve bu sitedeki çözüm işinize yarayacak ama kendiniz halledemediyseniz bana sosyal medya üzerinden ulaşabilirsiniz. Elimden geleni yapmaya çalışırım…

Ayrıca, internetin hemen her alanında, bilhassa; sosyal medya, grafik tasarım, android ve ios uygulama yapımı, website tasarımı, video efekt, müzik, stok görsel vs. gibi alanlarda freelancer sitelerinde, ücreti karşılığında iş yapmaya çalışıyorum. Bu alanlarda ihtiyacınız olursa da bana ulaşabilirsiniz.

İletişmek veya projenize fiyat almak için şuracığa bir link bırakıyorum, canınız sıkıldıkça tıklayabilirsiniz;

aultoon.com/iletisim