iPhone 6’nın kullanım kılavuzunu gösteren bir fotoğraf internete düştü. Gerçek olup olmadığı bilinmeyen fotoğafta yer alan bir ipucu yeni cihazın tanıtım tarihini doğruluyor.

Merakla beklenen iPhone6‘nın kullanım kılavuzunu gösterdiği söylenen bir fotoğraf ortaya çıktı. Fransız Nowhereelse.fr sitesi tarafından yayımlanan hızlı başlangıç kılavuzunda iPhone 6‘nin çizimi yer alıyor.

Lansman tarihini doğruluyor

Kılavuzdaki iPhone 6 görseli, cihazın piyasaya çıkış tarihi olarak söylenen 9 Eylül gününü de doğrulacak bir ipucu içeriyor. Kılavuzun kapağında yer alan iPhone 6‘nin tarihi 9 Eylül olarak görünüyor.

14-08/26/iphone6-news.jpg

Güç tuşu sağ tarafta

Fotoğrafın doğruladığı bir başka beklenti ise iPhone 6‘da güç düğmelerinin cihazın sağında olacağı yönündeki iddialar. İlk nesilden beri cihazın sağ üst kısmında bulunan düğmelerin yeni cihazda yer değiştirerek cihazın sağ yanına alındığı görülüyor.

Resmi davetiyede ipuçları olabilir

Sızıntıların gerçek olup olmadığı tartışılırken tüm gözler Apple‘dan gelecek resmi duyuruya kilitlenmiş durumda. Apple‘ın lansman davetiyeleri önceki yıllarda olduğu gibi ufak ipuçları içerebilir. Bakalım Apple resmi davetiyeleri ne zaman basın kuruluşlarına gönderecek?

http://shiftdelete.net/iphone-6-kullanim-kilavuzu-gorundu-54362